معرفی سایت استان زنجانمعرفی سایت استان زنجان

سایت استان زنجان یکی از سایت های موفق استان زنجان و در یکسال گذشته توانسته است به عنوان پربازدیدترین سایت استان زنجان باشد.

سایت زنجان توانسته است در مدت کوتاهی که از تاسیس آن می گذرد ، خدمات مختلفی را برای هموطنان زنجانی ارائه دهد در زیر به تعدادی از آن خدمات اشاره خواهد شد.

با توجه به اینکه اوقات شرعی برای هموطنان از اهمیت زیادی برخوردار است ، امکانی را در سایت قرار داده ایم که با استفاده از آن می توانند اوقات شرعی زنجان را ببینند.

هوای زنجان به لحاظ داشتن تنوع نقاط ارتفاعی از یک سو و از سوی دیگر تاثیرپذیری از چند توده هوایی خزری، مدیترانه ای و صحرای مرکزی، صاحب اقلیم ها و اکوسیستم های متنوعی شده است.

سایت استان زنجان سعی کرده است که نیم نگاهی هم برای شناخته شدن خود به عنوان سایت خبری زنجان داشته باشد به همین خاطر بخشی را به عنوان اخبار زنجان اختصاص داده است. در این بخش سعی خواهد شد تا مهمترین اخبار استان زنجان قرار بگیرد و از درج اخبار بی اهمیت و غیر مهم در این قسمت خودداری شده است.

معرفی جاهای دیدنی زنجان و نقاط دیدنی و تفریحی استان زنجان که در بخشی بنام زنجان شناسی قرار گرفته است.

نقشه استان زنجان از دیگر بخش هایی است که در سایت قرار گرفته است.

برای تبلیغات در زنجان می توانید با مراجعه به سایت استان زنجان به نشانی https://www.zanjan.org از مطالب متنوع بهره مند شوید.

زنجان

زنجان

Copyright © 2012 - 2021 | تمامی حقوق این وب سایت برای downloadafzar.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:downloadafzar.ir